Czech English German

Vyhledávání nemovitostí

Rychlý kontakt

kancelář Kroměříž
Velké nám. 44/33
tel./fax: 573 367 037
mobil: 602 757 820

e-mail: info@rkklic.cz

Naši partneři

        ceska sporitelna
  hypotecni_banka
        modrpyram

Realitní kancelář KLÍČ, spol. s r.o. - ekatalog.czRealitní kanceláře a nemovitosti - ekatalog.cz

Developerské projekty

Bytové domy Velehradská Kroměříž - PRODEJ UKONČEN!

Projekt „Bytové domy Velehradská Kroměříž“ vznikl jako reakce na rostoucí poptávku po kvalitním, rezidenčním bydlení v Kroměříži.

Jedná se o novostavbu bytových domů, velmi citlivě situovaných v samotném centru města. Cílem bylo vytvořit v souladu s principy moderního urbanismu novou uliční a blokovou zástavbu soustředěnou kolem přilehlých komunikací, konkrétně ulic Velehradská a Purkyňova tak, aby vznikl nový městotvorný prvek, poskytující svým obyvatelům příjemné bydlení nedaleko centra města.

Velký důraz byl rovněž kladen na zajištění dostatečného počtu parkovacích míst pro budoucí vlastníky bytových jednotek. Celý projekt proto nabízí celkově 138 parkovacích míst, z toho 36 míst je situováno v suterénu budov B1 – B4 a jsou koncipována jako vnitřní garážová stání a zbytek, tedy 102 míst je navrženo podél komunikací uvnitř řešeného území jako venkovní parkovací stání. Všechna tato místa budou nabídnuta budoucím vlastníkům bytových jednotek ke koupi.

Jsme přesvědčeni, že jsme vytvořili projekt, který bude pro Kroměříž významným urbanistickým prvkem, který svým způsobem změní vnitřní strukturu města. Tím, že každá bytová jednotka disponuje terasou, balkonem nebo lodžií, dále vlastním skladovým prostorem a sklepem a v neposlední řadě volbou způsobu parkování, nabízíme mimořádnou šanci na uspokojení bytových potřeb pro všechny, kdo chtějí v tak krásném městě, jako Kroměříž bezpochyby je, žít a bydlet.

Odpovědná osoba: PhDr. Ing. Robert Scholaster, MBA,  tel.: +420 602 757 820.

 

 

 
rkklic